164263
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
مسئول امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان غربی
علاقمندان هنر هفتم در ارومیه استقبال خوبی را از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر داشتند
مسئول امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان غربی ۲۸ بهمن ماه سال جاری با ارائه آمار حضور مردم در اکران آثار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در ارومیه گفت: علاقه مندان هنر هفتم در کلانشهر ارومیه از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر استقبال خوبی را داشتند..
   

 مسئول امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان غربی

 علاقمندان هنر هفتم در ارومیه استقبال خوبی را از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر  داشتند مسئول امور سینمایی حوزه هنری آذربایجان غربی ۲۸ بهمن ماه سال جاری با ارائه آمار حضور مردم در اکران آثار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در ارومیه گفت: علاقه مندان هنر هفتم  در کلانشهر ارومیه از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر استقبال خوبی را داشتند..


 به گزارش روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان غربی مسعود یکانی در این خصوص اظهار داشت: از ۱۹ عنوان فیلم اکران شده در این دوره از جشنواره  ، فیلم‌های سینمایی « آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی ، « روز صفر و خوب بد جلف ۲» به ترتیب بیشترین تعداد تماشاگران را در شهرستان ارومیه به خود اختصاص دادند که استقبال علاقه‌مندان از فیلم سینمایی «  آتابای » کم نظیر بود.


یکانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی قیمت بلیت های جشنواره نسبت به سال گذشته افزود: امسال بیش از چهار هزار نفر در بخش سودای سیمرغ و سیمرغ پروانه‌ها ( بخش دانش‌آموزی ) آثار سینمایی اکران شده را تماشا کردند  که سهم فروش بلیت از این تعداد یک هزار و ۶۰۰ عدد بود.


آثار منتخب  سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با سراسر کشور از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری همزمان با افتتاح و بازگشایی مجدد سینما ایران با نمایش ۱۹ عنوان فیلم  در ارومیه اکران شدند.
©2020 HozehHonari. All Rights Reserved